EKPET İNŞAAT

Ek-Pet İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında kurulmuş, inşaat mühendislik, danışmanlık ve her türlü taahhüt alanlarında kaliteli hizmet anlayışını kurulduğu günden itibaren başarıyla sürdürmektedir.

Ek-Pet İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi etik değerlere saygılı, kaynaklara ve çevreye dost, iş ve işçi sağlığı kurallarına bağlı, sosyal sorumluğunun farkında ilk gün heyecanıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün portföyünü genişleten firma Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde alt yapı ve üst yapı projelerine devam etmekte olup, yeni yatırımların ihalelerinde de yer almak adına gerekli tüm çalışmalarını devam ettirmektedir.

Zengin makine parkı ve günümüz teknolojisinin sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendiren firma, çatısı altındaki tecrübeli çalışma arkadaşları, tüm paydaşlarıyla profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesine dayalı, çağdaş bir yönetime sahip ve sağladığı imkanlarla Türkiye’nin deneyimli firması olma konumunu sürdürmektedir.

103
PROJE TESLİMİ
480
ARAÇLIK FİLO
1744
ÇALIŞAN PERSONEL
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Bizi biz yapan değerlerimiz ile yorulmadan, yılmadan daha iyisi için biz varız.

İLETİŞİM

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğu ülkelerin kanun ve değerlerine saygılı, çevreye duyarlı, ilke ve prensiplerine bağlı kalarak, sağlıklı gelişerek büyürken, çalıştığı coğrafyalarda toplumun ve çalışanlarının refahını arttırmak.

Vizyonumuz

Ekpet olarak ülkemizin kanun ve değerlerine saygılı, kendi ilke ve prensiplerine bağlı kalarak çevreye duyarlı projelere imza atan Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almak.

BAŞKANIN MESAJI

Ülkemizin yeniden yapılanmasında katkıda bulunan en önemli sektörlerden biri, şüphesiz hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektörüdür. Başarıya giden yolda globalleşen dünyanın ve sürekli gelişen teknolojinin nabzını tutmak ve bu değişimlere kısa sürede uyum sağlamak gerekir. Bu doğrultuda, büyümekte ve gelişmekte olan Türkiye’nin, altyapıya duyduğu ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Toprak için su, üretim için enerji, üretimi taşıyabilmek için ise yollara ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak zaman darlığı ve kaynak yetersizliği göz önüne alındığında, teknolojinin tüm imkânlarını kullanabilecek deneyimli personel ve konusunda uzman şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacı iyi belirleyen ve çalışmalarında bunu hedef alan şirketimiz, deneyimli idari ve teknik personeli, güncel teknolojiye göre yenilenen makine parkı ve donanımı sayesinde tamamladığı her projede, daima bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirket olarak, kurumsal altyapımızda yaptığımız düzenlemelerin yanı sıra, hedeflerimiz doğrultusunda yürüttüğümüz; inşaat, yol, dekapaj, tünel, ve her türlü altyapı inşaatı sektörlerinde büyüyerek devam eden çalışmalarımız, bu yolda başarılı bir şekilde ilerlediğimizin göstergesidir. Bu bilinçle, önümüzdeki dönemlerde de yaptığımız yatırımlara ve ülke ekonomimize azami ölçüde değer katacak, yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da güçlü ve öncü projelere imza atarak, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

Uzun yıllardan beri süregelen bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi, hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirmek üzere yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetlerimize hız vermiş bulunuyoruz. Temel ilkemiz; en zor rekabet koşullarında bile kalitemizden ödün vermeden, en iyi işleri, en uygun fiyatlarla yapabilmektir.

Bizi bu günlere taşıyan değerli çalışma arkadaşlarımıza ve kendilerine hizmet etme imkânı bulduğumuz tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyor, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Abdurrahman REŞİTOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı