Hakkımızda

Ek-Pet İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında kurulmuş, inşaat mühendislik, danışmanlık ve her türlü taahhüt alanlarında kaliteli hizmet anlayışını kurulduğu günden itibaren başarıyla sürdürmektedir.

Ek-Pet İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi etik değerlere saygılı, kaynaklara ve çevreye dost, iş ve işçi sağlığı kurallarına bağlı, sosyal sorumluğunun farkında ilk gün heyecanıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün portföyünü genişleten firma Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde alt yapı ve üst yapı projelerine devam etmekte olup, yeni yatırımların ihalelerinde de yer almak adına gerekli tüm çalışmalarını devam ettirmektedir.

Zengin makine parkı ve günümüz teknolojisinin sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendiren firma, çatısı altındaki tecrübeli çalışma arkadaşları, tüm paydaşlarıyla profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesine dayalı, çağdaş bir yönetime sahip ve sağladığı imkanlarla Türkiye’nin deneyimli firması olma konumunu sürdürmektedir.

Awesome Image

Yollar medeniyeti geleceğe bağlar, size ulaşan tüm yollarda geleceği inşa ediyoruz.